Biuro rachunkowe "AGNES" Agnieszka Weinert :: Polityka Prywatności - AGNES Biuro Rachunkowe

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Biuro rachunkowe "AGNES" Agnieszka Weinert :: Polityka Prywatności

Polityka bezpieczeństwa
Wszystkie dane są rejestrowane i gromadzone przez: Biuro Rachunkowe AGNES Agnieszka Weinert z siedzibą w 42-300 Myszków przy ulicy 11 Listopada 34/42 zwanym dalej Biuro Rachunkowe AGNES.

Biuro Rachunkowe AGNES w Myszkowie przyjmuje i gromadzi dane udostępniane i przesyłane przez odwiedzających nasze strony.

Biuro Rachunkowe AGNES w Myszkowie uznaje i szanuje podstawowe prawo każdego człowieka do prywatności. Wszystkie gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie do naszych celów wewnętrznych.

Biuro Rachunkowe AGNES w Myszkowie nie udostępni, nie wypożyczy i nie sprzeda danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail) bez Twojej wiedzy i zgody.

Biuro Rachunkowe AGNES w Myszkowie zobowiązuje się do ścisłego przestrzegania Ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych z późn. zm. oraz Ustawy z dn. 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną z późn. zm.

Biuro Rachunkowe AGNES w Myszkowie wykorzystuje numery IP odwiedzających i użytkowników wyłącznie do celów administracyjnych i statystycznych.

Biuro Rachunkowe AGNES w Myszkowie korzysta z plików cookies dla celów statystycznych (mierząc popularność naszych stron i typowe zachowania użytkowników).

Biuro Rachunkowe AGNES w Myszkowie wykorzystuje pocztę elektroniczną do przesyłania informacji o działalności firmy, komunikatów i powiadomień związanych ze świadczonymi przez nas usługami. Wykorzystujemy wyłącznie adresy podane dobrowolnie przez użytkowników Internetu.

Wprowadzone dane osobowe można w każdej chwili usunąć, zaktualizować lub sprostować.

Każdy ma prawo w każdej chwili wyrejestrować się z naszej bazy danych i zrezygnować z kontaktu z Biurem Rachunkowym AGNES w Myszkowie. Po rezygnacji, wszystkie dane osobowe są niezwłocznie usuwane.

Na pewnym etapie współpracy możesz zostać przez nas poproszony przez Biuro Rachunkowe AGNES w Myszkowie o wypełnienie formularza rejestracyjnego, który umożliwi nam świadczenie usługi na odpowiednim poziomie. Przysługuje Ci prawo do wglądu i edycji podanych przez siebie danych osobowych. Możesz w każdej chwili zażądać wykreślenia Twoich danych z naszej bazy.

Korzystając z naszych stron internetowych wyrażasz akceptację dla naszej Polityki Ochrony Prywatności. Jeśli nie zgadzasz się z naszymi wartościami i zasadami, prosimy nie korzystać ze strony Biura Rachunkowego AGNES w Myszkowie.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Polityki Ochrony Prywatności Biura Rachunkowego AGNES w Myszkowie, skontaktuj się z nami na e-mail: agnes(at)swn.pl.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego